Co je to renovace?

Renovace je proces skládající se z několika činností s cílem znovu použít kazetu nebo toner k tisku tak, aby byly rovnocennou náhradou za originální toner nebo inkoustovou náplň. Ročně se vypotřebují statisíce tonerových náplní. Jejich obaly končí na skládkách, ve spalovnách a komunálním odpadu.

Jak se renovace provádí?

V současnosti je prakticky možné renovovat veškeré inkoustové náplně. Zajisté jste v obchodních centrech někdy zahlédli stánky, které Vám nabízí renovace. My Vám nabízíme ještě levnější variantu naplnění Vaší inkoustovou náplň. Můžete u nás zakoupit plnící sadu, se kterou si zcela sami, jednoduše a rychle naplníte cartridge zcela sami.
Při renovaci laserových kazet dodáváme vždy při každé nové renovaci tvrzený fotoválec, stěrky a mnoho dalších dílů, které jsou potřeba k Vašemu kvalitnímu tisku.

Kvalita tisku

Vynikající kvalita výrobků je dosažena unikátními technologiemi, které jsou výsledkem mnohaletého vývoje a zkušeností v kombinaci s vysoce kvalifikovaným personálem. V současnosti se pohybuje chybovost kolem 1% u laserových náplní a cca 2% u inkoustů.

Doba

U renovace tonerových kazet je rychlost dodávky 5 pracovních dnů. Pro dosažení maximální spokojenosti jsme ochotni se přizpůsobit i jinému možnému termínu, pokud to bude v našich silách. Renovace laserových kazet je možno také výměnou za prázdnou.